Będzie Słodko

LAUREAT PLEBISCYTU ORŁY

Będzie Słodko

2026 laureat konkursu
9.9 (97)
Tuszyn, Tuszyn
O firmie:

W miejscowości Tuszyn działa atelier cukiernicze Będzie Słodko, które specjalizuje się w ręcznym przygotowywaniu i dekorowaniu ciasteczek oraz pierniczków, służących jako oryginalne słodkie upominki dostosowane do różnorodnych okazji. Pracownia funkcjonuje w oparciu o rzemieślnicze metody, kładąc nacisk na detale i staranne wykonanie – od ręcznego wałkowania i wycinania, po dekorowanie oraz pakowanie produktów.

W ofercie podkreślany jest wybór naturalnych, wysokiej jakości składników: miodu, masła o zawartości 82%, świeżych jaj, mąki, sody i przypraw bez dodatku sztucznych konserwantów, polepszaczy, stabilizatorów, tłuszczów utwardzonych, oleju palmowego, syropu glukozowo-fruktozowego, soli czy emulgatorów. Tak komponowana receptura zapewnia zarówno charakterystyczny smak, jak i czysty skład wypieków.

Do dekorowania wyrobów stosowany jest autorski lukier, w którego produkcji nie używa się żelatyny, nadruków spożywczych ani mas cukrowych. Każde ciasteczko powstaje jako unikalne dzieło sztuki cukierniczej, jest w pełni jadalne oraz zachwyca zarówno smakiem, jak i wyglądem. Firma dostosowuje ofertę do indywidualnych oczekiwań klientów, realizując zamówienia m.in. na wesela, urodziny, chrzciny oraz prezenty firmowe. W sezonie od października do lutego w asortymencie dominują pierniki, natomiast od Wielkanocy do września dostępne są ciasteczka śmietankowe, przez co klienci mogą cieszyć się odmianą słodkości przez cały rok.

Oceny na poszczególnych stronach

Tylko zalogowani użytkownicy maja dostęp do tych danych.
Strona internetowa Ilość ocen Ocena
64 4.9 / 5
33 5.0 / 5
Data skanowania: 17.01.2026
Tuszyn
Tuszyn

Zobacz profil firmy na
Ranking of companies

Znajdź specjalistę

Plebiscyt skupia najlepszych w branży

Szukasz specjalisty w pobliżu Ciebie? Sprawdź naszą wyszukiwarkę. Korzystaj tylko z usług najlepszych!
Szukaj