Zajazd U Reja to obiekt zlokalizowany w Nagłowicach, przy ulicy Jana Pawła II 27, niedaleko lasów świętokrzyskich oraz trasy łączącej Jędrzejów i Zawiercie. Miejsce to czerpie inspirację z tradycji związanej z Mikołajem Rejem, uznanym za ojca literatury polskiej, stawiając na atmosferę gościnności oraz komfortowe warunki pobytu. W menu dominują specjały kuchni polskiej, które podawane są w stylowym otoczeniu, często przy kominku. Oferta obejmuje śniadania, obiady, kolacje oraz wyrafinowane desery, a także bogaty wybór napojów – herbaty, kawy, koktajle, piwo czy wino.
Obiekt ten łączy działalność gastronomiczną z usługami noclegowymi, oferując gościom komfortowe, ciepło urządzone pokoje z prywatnymi łazienkami, telewizją, klimatyzacją i balkonami w wybranych pokojach. Taka baza sprawia, że jest to odpowiednie miejsce do wypoczynku po dniu pełnym wrażeń. Zajazd umożliwia organizację przyjęć i spotkań okolicznościowych dla nawet 200 osób, oferując profesjonalną obsługę oraz catering.
Dogodne położenie w pobliżu atrakcji turystycznych, takich jak Dworek Mikołaja Reja otoczony parkiem oraz trasy rowerowe, stanowi dodatkową zaletę. Tak kompleksowa propozycja czyni Zajazd U Reja atrakcyjnym miejscem dla turystów, rodzin i grup poszukujących dobrej kuchni oraz relaksu w malowniczym regionie.
| Strona internetowa | Ilość ocen | Ocena |
|---|---|---|
| 391 | 4.4 / 5 | |
| 8 | 5.0 / 5 | |
| booking | 44 | 8.0 / 10 |